Elektronické odhlašování a přihlašování obědů

Strávníci MŠ, ZŠ Tvarožná

Od září 2020 bude fungovat nové elektronické odhlašování, přihlašování obědů a svačinek. Nebude již možno děti přihlašovat ani odhlašovat jiným způsobem. Je nutné si do pátku 26. 6 . 2020 vyzvednout u paní Bajerové uživatelské jméno a heslo pro první přihlášení do systému, týká se i žáků, kteří mají nyní domácí výuku. Ostatním žákům rozdá přihlašovací údaje třídní učitel. Dětem, které nově nastoupí do MŠ od 1. 9 . 2020, vydá paní Bajerová uživatelské jméno a heslo v týdnu od 18. do 21. 8. 2020 v provozní době MŠ (7,00 – 16,00). V případě nevyzvednutí nebudete moci od září své dítě odhlásit či po nemoci přihlásit ke stravování. Systém je možné obsluhovat dvěma způsoby. Přes webové stránky www.jidelna.cz nebo aplikací na mobilním telefonu, která je zpoplatněna ročním poplatkem cca 50Kč. Návod k použití systému zde

Obědy i svačinky lze odhlašovat nebo přihlašovat do 20,00 hod. na následující den. V pozdější čas již nebude možno se přihlásit či odhlásit, systém bude zablokován.